CORNEA DARIUSZ KUCZYŃSKI

CORNEA DARIUSZ KUCZYŃSKI

ul. Inflancka 8
91-857 Łódź
Poland
Pon.
  • 09:00-17:00
Wto.
  • 09:00-17:00
Śro.
  • 09:00-17:00
Czw.
  • 09:00-17:00
Pią.
  • 09:00-17:00
Sob.
  • 09:00-13:00
Nie.

Honda Husqvarna roboty koszące Miimo HRM Automower AM NERA EPOS.

Profesjonalne doradztwo, serwis, sprzedaż i montaż robotów koszących marek Honda Miimo oraz Husqvarna Automower. Roboty koszące to najwygodniejszy i najnowocześniejszy sposób na koszenie – bez względu na wielkość trawnika.

Jakość regularnie przycinanego przez kosiarkę automatyczną trawnika jest nieosiągalna dla powierzchni pielęgnowanych przy użyciu tradycyjnych metod koszenia. Gęsty, zielony, tzw. angielski trawnik będzie perfekcyjnym miejscem do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Roboty koszące nie pozostawiają kolein, codziennie przycinają i mulczują trawę, naturalnie nawożąc trawnik.

Robot koszący to oszczędność czasu, ale też znacząca redukcja rocznych kosztów obsługi trawnika.

Dzięki robotom koszącym pielęgnacja trawnika nigdy nie była łatwiejsza. Niezależnie od stopnia skomplikowania ogrodu i trudności terenu, dostępny jest odpowiedni model, który pozwala na bezproblemowe i idealne koszenie każdego trawnika.

Zainstalowane przez nas roboty po zaprogramowaniu działają w pełni autonomicznie, krawędzie i radzą sobie z wąskimi przejściami. Robot koszący sam wraca do elastycznie umieszczonej na trawniku bazy dokującej, by naładować akumulatory i ponownie rozpocząć pracę zgodnie ze swoim harmonogramem.

Dzięki aplikacji zdalnie ustawimy wszystkie parametry pracy robota, między innymi elektrycznie regulowaną wysokość koszenia (zależne od modelu robota), czy odległość przekraczania i wykaszania trawnika za krawędzią wyznaczoną przez przewód graniczny. Roboty koszące są ciche i pogodoodporne. Zostały wyposażony w szereg zabezpieczeń, między innymi kod PIN, alarm dźwiękowy oraz system czujników – przechylenia, podnoszenia, wywrócenia oraz mrozu. Wyposażenie w moduł GPS (w zależności od modelu) lub bezpośredni zakup robota z GPS pozwala na śledzenie robota koszącego w czasie rzeczywistym oraz zabezpieczenie go systemem geofence. Wydajne bezszczotkowe silniki elektryczne zapewniają brak emisji spalin, trwałe akumulatory litowo-jonowe bezawaryjność przez wiele lat, a klasa wodoszczelności IPX5 możliwość wygodnego mycia robota wężem ogrodowym.

Śledź nas na Facebooku