Koszty wysyłki zakupów w roboty-koszące.com

Waga paczki Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
 < 31 kg
30 zł
35 zł
 powyżej 31 kg (paleta)
50 zł 60 zł
 

Czas dostawy

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie.
W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem.

Czas realizacji zamówienia

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. W celu przyspieszenia realizacji zamówienia prosimy o przesłanie potwierdzenia dokonania płatności na nasz adres email.

Przesyłki dostarcza firma kurierska DPD. Czas dostawy zależy od rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.
Dzięki najbardziej rozbudowanej sieci połączeń, firma DPD zadba o dostawę Twoich przesyłek do niemal wszystkich krajów w Europie i na całym świecie nawet następnego dnia. Zaoszczędź swój czas i pozwól nam się zająć obsługą celną oraz dalszymi formalnościami.

Nie musisz marnować czasu na czekanie na przesyłkę. W wiadomości e-mail lub SMS poinformujemy Cię precyzyjnie o czasie dostawy, a dzięki serwisowi Moja Paczka będziesz mógł śledzić dostawę w czasie rzeczywistym. Poinformujemy Cię o pierwszej próbie doręczenia w wiadomości e-mail lub SMS.

Śledzenie w czasie rzeczywistym: w dniu dostawy możesz sprawdzić na mapie gdzie znajduje się kurier z Twoją paczką! Chcesz przekierować przesyłkę? Możesz zmienić jej adres doręczenia lub przekierować do jednego z 22.000 punktów DPD Pickup.

Decydujesz gdzie i kiedy doręczymy Twoją przesyłkę!. Zamówiłeś przesyłkę do domu, a chciałbyś ją odebrać w pracy? Po prostu przekieruj ją tam gdzie chcesz. W całym kraju działa już ponad 22.000 punktów DPD Pickup.
Sprawdź gdzie jest najbliższy punkt do którego możesz przekierować swoją paczkę.

Śledź nas na Facebooku