Salon sprzedaży, serwis - roboty koszace Honda Husqvarna

     

O nas - zajmujemy się już od 9 lat profesjonalnym doradztwem, serwisem oraz sprzedażą i montażem robotów koszących marek Honda oraz Husqvarna.

W naszym portfolio znajdują sie instalacje w ogrodach małych (250-300m2), oraz bardzo dużych, trudnych i wymagających o powierzchni powyżej 14.000m2. Posiadamy duże doświadczenie w montażu kilku robotów w jednym ogrodzie. Prace Ziemne wykonujemy za pomocą specjalnej maszyny do układania kabla granicznego. Możemy pochwalić się również pierwszą w Polsce komercyjna instalacją systemu Multi Miimo Honda – kilka robotów współpracujących ze sobą w jednym ogrodzie, przy wykorzystaniu tylko jednego przewodu granicznego.

Zapraszamy do kontaktu osobistego, lub telefonicznego. Odpowiemy na nurtujące Państwa pytania, doradzimy, przeprowadzimy wizję lokalna u Państwa w ogrodzie, wskażemy najefektywniejsze rozwiązania instalacji robota koszącego.

Roboty koszące to najwygodniejszy i najnowocześniejszy sposób na koszenie – bez względu na wielkość trawnika.

Jakość regularnie przycinanego przez kosiarkę automatyczną trawnika jest nieosiągalna dla powierzchni pielęgnowanych przy użyciu tradycyjnych metod koszenia. Gęsty, zielony, tzw. angielski trawnik będzie perfekcyjnym miejscem do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Roboty koszące nie pozostawiają kolein, codziennie przycinają i mulczują trawę, naturalnie nawożąc trawnik. Robot koszący to oszczędność czasu, ale też znacząca redukcja rocznych kosztów obsługi trawnika.

Dzięki szerokiej gamie modeli robotów koszących pielęgnacja trawnika nigdy nie była łatwiejsza. Niezależnie od tego, czy w ogrodzie występują strome zbocza, wąskie przejścia, trudny teren, czy bardziej skomplikowany układ, dostępny jest odpowiedni model, który pozwala na bezproblemowe i idealne koszenie każdego trawnika.

Zainstalowane przez nas roboty po zaprogramowaniu działają w pełni autonomicznie, krawędzie i radzą sobie z wąskimi przejściami. Robot koszący sam wraca do elastycznie umieszczonej na trawniku bazy dokującej, by naładować akumulatory i ponownie rozpocząć pracę zgodnie ze swoim harmonogramem.

Dzięki aplikacji zdalnie ustawimy wszystkie parametry pracy robota, między innymi elektrycznie regulowaną wysokość koszenia (zależne od modelu robota), czy odległość przekraczania i wykaszania trawnika za krawędzią wyznaczoną przez przewód graniczny. Roboty koszące są ciche i pogodoodporne. Zostały wyposażony w szereg zabezpieczeń, między innymi kod PIN, alarm dźwiękowy oraz system czujników – przechylenia, podnoszenia, wywrócenia oraz mrozu.
Wyposażenie w moduł GPS (w zależności od modelu) lub bezpośredni zakup robota z GPS pozwala na śledzenie robota koszącego w czasie rzeczywistym oraz zabezpieczenie go systemem geofence.
Wydajne bezszczotkowe silniki elektryczne zapewniają brak emisji spalin, trwałe akumulatory litowo-jonowe bezawaryjność przez wiele lat, a klasa wodoszczelności IPX5 możliwość wygodnego mycia robota wężem ogrodowym.

CORNEA salon dealera Honda Husqvarna

91-857 Łódź, ul. Inflancka 8

tel. 42 63 73 100

tel. 508 122 800

tel./fax 42 63 73 000

Godziny otwarcia :

Poniedziałek - Piątek : 9 - 17

Sobota : 9 - 13

sprzedaz@cornea.pl

Śledź nas na Facebooku