Robot koszący Automower - roboty koszące Husqvarna

Utrzymanie trawnika w dobrym stanie to ciężka praca. Robot koszący Automower to toś więcej niż zwykła kosiarka. To automatyczne urządzenie, które wykonuje pracę za Ciebie — bez Twojego nadzoru, przez cały dzień.

Wysoko czy nisko, w dzień czy w nocy, w deszczu czy w słońcu.

Losowy wybór kierunku poruszania się pozwala kosiarce Automower dotrzeć do każdego zakątka ogrodu. Z łatwością radzi sobie w mokrych i deszczowych warunkach, a także na trudnym terenie, takim jak zbocza i dziury, oraz z ruchomymi przeszkodami, takimi jak szyszki i owoce. Robot Automower jest tak cicha, że może pracować w nocy, nikomu nie przeszkadzając. Poprzez aplikację kosiarki dostępną dla wybranych modeli otrzymujesz również pełną kontrolę nad godzinami praca robota koszącego, dzięki czemu Twój trawnik jest dostępny wtedy, kiedy tego chcesz.

Zdrowa trawa

Kosiarka Husqvarna Automower regularnie kosi wzrastającą trawę. Jest to obecnie najdelikatniejszy sposób koszenia trawy. Zwykłe koszenie polega zazwyczaj na odcięciu kilku centymetrów trawy, a następnie zebraniu jej i wyrzuceniu, podczas gdy robot Automower ścina jedynie kilka milimetrów źdźbła. Ścięta trawa spada na glebę, tworząc ściółkę i nawożąc trawnik.

Bezpieczeństwo

Kosiarka Husqvarna Automower jest zabezpieczona przed kradzieżą na kilka sposobów. Do obsługi potrzebny jest kod PIN. Jeśli prośba o kod zostanie zignorowana lub gdy robot zostanie zatrzymany lub podniesiony, rozlegnie się alarm. Skradziona kosiarka jest bezużyteczna, ponieważ nie pasuje do innych stacji ładujących. Poza tym po zgłoszeniu jej jako skradzionej zostanie dodana do czarnej listy w ogólnoświatowym systemie firmy Husqvarna.

Łatwy montaż, bezproblemowa obsługa

Kosiarka Husqvarna Automower jest w pełni zautomatyzowana i działa w granicach elektronicznego ogrodzenia stworzonego za pomocą przewodu ograniczającego. Gdy akumulatory się wyczerpują, robot koszący powraca do stacji ładującej. Po jednorazowym montażu, który możesz wykonać samodzielnie lub zlecić dilerowi, będziesz cieszyć się pięknym trawnikiem przy niewielkim nakładzie pracy przez wiele lat.

Jakiego robota wybrać ?? Podpowiadamy poniżej

Śledź nas na Facebooku