Marki

Roboty koszące z GPS Honda Miimo Husqvarna Automower Nera Epos.

Roboty Honda Miimo, Automower Husqvarna szeroka gama modeli robotów koszących do pielęgnacji trawnika. Sprawdzone w skomplikowanych ogrodach. Srome zbocza, wąskie przejścia, trudny teren, czy bardziej skomplikowany układ, dostępny jest odpowiedni model, który pozwala na bezproblemowe koszenie każdego trawnika aż do uzyskania idealnych rezultatów.

Po zakończeniu pracy lub gdy akumulator wymaga naładowania, robot koszący automatycznie powraca do stacji ładującej. Niezależnie od warunków atmosferycznych występujących przez całą dobę robot koszacy kosi trawnik zgodnie z harmonogram koszenia. GPS i aplikacja pozwalają sledzic prace robota w obszarze pracy. Robot koszący po zaprogramowaniu będzie działał w pełni autonomicznie, wykosi krawędzie i poradzi sobie z wąskimi przejściami. Sam wróci do elastycznie umieszczonej na trawniku bazy dokującej, by naładować akumulatory i ponownie rozpocznie pracę zgodnie ze swoim harmonogramem. 

Inteligentne i praktycznie bezgłośne roboty koszące.

Ergonomiczny kształt, nowoczesna estetyka, same koszą trawę w zaprogramowanym czasie i na wskazanym terenie - nie wymagając kontroli, pracuje samodzielnie nocą i podczas nieobecności właściciela. Ich celem jest maksymalne ułatwienie ludziom czynności związanych z pielęgnacją trawy – wykonuje wyznaczone zadania, jest łatwy w eksploatacji i obsłudze. Przejrzysty i czytelny ekran operacyjny zapewnia sprawne zaprogramowanie koszenia: w zaplanowanym czasie, na określonym terenie i według wskazanych stref objętych przewodem granicznym.

Robot koszące to toś więcej niż zwykłe kosiarki.

To automatyczne urządzenia, które wykonują pracę za Ciebie — bez Twojego nadzoru, przez cały dzień. Losowy wybór kierunku poruszania się pozwala kosiarce dotrzeć do każdego zakątka ogrodu. Z łatwością radzą sobie w mokrych i deszczowych warunkach, a także na trudnym terenie, takim jak zbocza i dziury, oraz z ruchomymi przeszkodami, takimi jak szyszki i owoce. Roboty koszące są ciche, mogą pracować w nocy, nikomu nie przeszkadzając. Poprzez aplikację dostępną dla wybranych modeli otrzymujesz również pełną kontrolę nad pracą robota koszącego, dzięki czemu Twój trawnik jest dostępny wtedy, kiedy tego chcesz.

Śledź nas na Facebooku