Lista produktów marki Honda

Roboty koszące kosiarki automatyczne Honda Miimo Hrm

Honda - producent robotów koszących Honda Miimo: HRM40, HRM70, HRM10, HRM520, HRM3000.

Honda Miimo jest dziełem zespołu inżynierów Honda Motor Co., Ltd., którzy stworzyli i nieustannie udoskonalają umiejętności humanoidalnego robota ASIMO uznawanego za najbardziej rozwiniętego technicznie robota chodzącego na świecie. Honda Miimo, ogrodniczy kuzyn ASIMO, jest bezgłośnym, ekologicznym i maksymalnie bezobsługowym robotem koszącym, którego samodzielność w systematycznej pielęgnacji trawy ludziom przywraca wolny czas, ułatwia codzienne życie i zapewnia spokojny urlop, a trawie zapewnia zdrową kondycję.

Roboty Koszące Honda Miimo Hrm

Koncern Honda jest od lat doceniany za stosowanie rozwiązań przyjaznych dla środowiska i stale pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami problemów związanych ze zmianami klimatycznymi w celu zachowania czystego powietrza i efektywnego wykorzystywania zasobów, rozwój ekologicznych technik ogrodniczych poprzez nowe urządzenia bateryjne oraz przyjazne dla otoczenia.

Roboty Honda Miimo HRM, kosiarki automatyczne Honda Miimo to bezkompromisowe urządzenia, odpowiadające na potrzeby rynku i nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnego oprogramowania możemy precyzyjnie zaprogramować harmonogram pracy robota. Ustawiamy między innymi punkty rozpoczęcia koszenia, częstotliwość pracy w trybie dyskretnym i sezonowym oraz w określonych trybach koszenia, np. kierunkowym, losowym, mieszanym czy spiralnym.

Robot po zaprogramowaniu będzie działał w pełni autonomicznie, wykosi krawędzie i poradzi sobie z wąskimi przejściami. Sam wróci do elastycznie umieszczonej na trawniku bazy dokującej, by naładować akumulatory i ponownie rozpocznie pracę zgodnie ze swoim harmonogramem. Roboty są ciche i pogodoodporne. Zostały wyposażone w szereg zabezpieczeń, między innymi kod PIN, alarm dźwiękowy oraz system czujników – przechylenia, podnoszenia, wywrócenia oraz mrozu.
Wydajne bezszczotkowe silniki elektryczne zapewnią brak emisji spalin, trwałe akumulatory litowo-jonowe bezawaryjność przez wiele lat, a klasa wodoszczelności IPX5 możliwość wygodnego mycia robota wężem ogrodowym.

Roboty koszace Honda Miimo HRM modele: HRM40, HRM40 Live, HRM70E Live, HRM310, HRM520, HRM3000, HRM3000 LIVE

Aktywne filtry

Indeks: HRM3000

Marka: Honda

Robot koszący Honda Miimo Hrm 3000

Robot koszący Honda Miimo Hrm 3000 do 4000m2 Miimo 3000 wyglądem nawiązuje do innych wersji: Miimo 310 i Miimo 520. Tak samo inteligentnie i samodzielnie kosi trawę w zaprogramowanym czasie i wg wskazanych stref, ale na znacznie większym terenie - o powierzchni aż do 4000 m2. Wszystkie funkcje robota mogą być sterowane za pomocą smartfona poprzez...
Cena 13 990,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: HRM3000LIVE

Marka: Honda

Robot koszący Honda Miimo Hrm 3000 Live

Robot koszący, Honda Miimo Hrm 3000 Live gps do 4000m2 i więcej Miimo 3000 wyglądem nawiązuje do innych wersji: Miimo 310 i Miimo 520. Tak samo inteligentnie i samodzielnie kosi trawę w zaprogramowanym czasie i wg wskazanych stref, ale na znacznie większym terenie - o powierzchni aż do 4000 m2. Wszystkie funkcje robota mogą być sterowane za pomocą...
Cena 15 990,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: HRM310

Marka: Honda

Robot koszący Honda Miimo Hrm 310

Robot koszący, Honda Miimo Hrm 310 do 1500m2 Inteligentny, samodzielny, praktycznie bezgłośny robot koszący o ergonomicznym kształcie i eleganckim designie. Sam kosi trawę w wyznaczonym czasie i na wskazanym terenie. Wystarczy zainstalować przewód i zaprogramować Honda Miimo według swoich potrzeb. Przeznaczony do koszenia powietrzni do 1500 m2.
Cena 8 490,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: HRM40

Marka: Honda

Robot koszący Honda Miimo Hrm 40

Robot koszący Honda Miimo Hrm 40 robot do 400m2 Robot koszący Honda Miimo HRM 40 sam stale kosi trawę na wyznaczonym terenie i sam sobą zarządza. Jest inteligentny, cichy, bezobsługowy, zapewnia najbardziej nowoczesny sposób pielęgnacji trawy. Oferuje więcej czasu dla rodziny i przyjaciół. Zapewnia też swobodę przybywania w ogrodzie oraz spokojny urlop i...
Cena 4 990,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: HRM40LIVE

Marka: Honda

Robot koszący Honda Miimo Hrm 40 Live

Robot koszący Honda Miimo HRM 40 Live gps do 400m2 Robot koszący Honda Miimo HRM 40 Live sam stale kosi trawę na wyznaczonym terenie i sam sobą zarządza. Jest inteligentny, cichy, bezobsługowy, zapewnia najbardziej nowoczesny sposób pielęgnacji trawy. Oferuje więcej czasu dla rodziny i przyjaciół. Zapewnia też swobodę przybywania w ogrodzie oraz spokojny...
Cena 5 990,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: HRM520

Marka: Honda

Robot koszący Honda Miimo Hrm 520

Robot koszący Honda Miimo Hrm 520 robot do 3000m2 Nowoczesny, praktycznie bezgłośny robot koszący, który inteligentnie i samodzielnie kosi trawę na powierzchni do 3000 m2 w wyznaczonym czasie i na wskazanym terenie. Wystarczy zainstalować przewód i zaprogramować Honda Miimo według swoich potrzeb. Dzięki nowoczesnej ergonomii i eleganckiej estetyce jest...
Cena 10 990,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: HRM70LIVE

Marka: Honda

Robot koszący Honda Miimo Hrm 70 Live

Robot koszący, Honda Miimo Hrm 70 Live gps robot do 700m2 Miimo HRM 70 Live – robot koszący przeznaczony do koszenia trawników o powierzchni do 700 m². Wyposażony w najnowocześniejsze udogodnienia wprowadza domowników w wygodny styl życia „smart”, w którym jest więcej czasu dla rodziny, na załatwienie codziennych spraw, na relaks i hobby. Inteligentny,...
Cena 6 990,00 zł
Więcej
W magazynie

Roboty koszące z GPS Honda Miimo Husqvarna Automower Nera Epos.

Roboty Honda Miimo, Automower Husqvarna szeroka gama modeli robotów koszących do pielęgnacji trawnika. Sprawdzone w skomplikowanych ogrodach. Srome zbocza, wąskie przejścia, trudny teren, czy bardziej skomplikowany układ, dostępny jest odpowiedni model, który pozwala na bezproblemowe koszenie każdego trawnika aż do uzyskania idealnych rezultatów.

Po zakończeniu pracy lub gdy akumulator wymaga naładowania, robot koszący automatycznie powraca do stacji ładującej. Niezależnie od warunków atmosferycznych występujących przez całą dobę robot koszacy kosi trawnik zgodnie z harmonogram koszenia. GPS i aplikacja pozwalają sledzic prace robota w obszarze pracy. Robot koszący po zaprogramowaniu będzie działał w pełni autonomicznie, wykosi krawędzie i poradzi sobie z wąskimi przejściami. Sam wróci do elastycznie umieszczonej na trawniku bazy dokującej, by naładować akumulatory i ponownie rozpocznie pracę zgodnie ze swoim harmonogramem. 

Inteligentne i praktycznie bezgłośne roboty koszące.

Ergonomiczny kształt, nowoczesna estetyka, same koszą trawę w zaprogramowanym czasie i na wskazanym terenie - nie wymagając kontroli, pracuje samodzielnie nocą i podczas nieobecności właściciela. Ich celem jest maksymalne ułatwienie ludziom czynności związanych z pielęgnacją trawy – wykonuje wyznaczone zadania, jest łatwy w eksploatacji i obsłudze. Przejrzysty i czytelny ekran operacyjny zapewnia sprawne zaprogramowanie koszenia: w zaplanowanym czasie, na określonym terenie i według wskazanych stref objętych przewodem granicznym.

Robot koszące to toś więcej niż zwykłe kosiarki.

To automatyczne urządzenia, które wykonują pracę za Ciebie — bez Twojego nadzoru, przez cały dzień. Losowy wybór kierunku poruszania się pozwala kosiarce dotrzeć do każdego zakątka ogrodu. Z łatwością radzą sobie w mokrych i deszczowych warunkach, a także na trudnym terenie, takim jak zbocza i dziury, oraz z ruchomymi przeszkodami, takimi jak szyszki i owoce. Roboty koszące są ciche, mogą pracować w nocy, nikomu nie przeszkadzając. Poprzez aplikację dostępną dla wybranych modeli otrzymujesz również pełną kontrolę nad pracą robota koszącego, dzięki czemu Twój trawnik jest dostępny wtedy, kiedy tego chcesz.

Śledź nas na Facebooku